YouTube

YouTube je najväčšia internetová databáza videí. Vznikla presne 14. februára v roku 2005. Ľudia, ktorí sa podieľali na jej založení sú Jawed Karim, Chad Hurley, Steve Chen Od roku 2006 je súčasťou Google. S viac ako 2,5 miliardami aktívnych používateľov mesačne je YouTube neodmysliteľnou súčasťou online kultúry.

V súčasnosti je možné nahrávať tam videa v rôznych dĺžkach, a to aj v HD rozlíšení (1080 px). Funkcia YouTube Shorts, ktorá bola uvedená v roku 2020, umožňuje vytvárať krátke videá s maximálnou dĺžkou 60 sekúnd, reagujúc tak na trend krátkych videí populárnych najmä na platforme TikTok.

Okrem základnej funkcionality YouTube ponúka aj doplnkové služby, ako sú YouTube Premium, YouTube Music a YouTube Kids. Okrem nahrávania vlastného obsahu je možné ju používať aj na priame prenosy – streamy.Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.