Ambivalentný človek

Ambivalentní ľudia majú zmiešané pozitívne a negatívne pocity k jednej veci, javu ale človeku. Takíto ľudia sú nerozhodní a neistí vo svojich výpovediach. V situáciách keď sa človek nevie rozhodnúť, môže použiť zjednodušenú verziu rozhodovacieho stromu. Ambivalentný človek prežíva protichodné emócie k jednému objektu, ako láska-nenávisť, strach-túžba, odpor-príťažlivosť.

Ambivalentnosť je normálnou súčasťou ľudskej psychológie a môže byť reakciou na komplexné alebo nejednoznačné situácie. Napríklad, osoba môže mať záujem o svoju prácu, ale taktiež cítiť stres z pracovných úloh.Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.