Azure ML

Azure ML (Azure Machine Learning) v preklade Azure strojové učenie, je cloudová platforma vyvinutá spoločnosťou Microsoft za účelom zrýchlenia, podpory vývoja, nasadenia a riadenia strojového učenia, trénovania a nasadzovania modelov. Tieto modely môžu byť vytvorené v Azure ML, alebo použité  z opensourcovej platformy, ako Pytorch, TensorFlow či scikit-learn. 

Azure ML je vhodný pre rôzne odvetvia a aplikácie, od predikcie dát v oblasti obchodu, cez analýzu zdravotných údajov, až po rozvoj inteligentných aplikácií. Je to užitočný nástroj pre organizácie a jednotlivcov, ktorí chcú efektívne pracovať s dátami a strojovým učením v cloudovom prostredí.Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.