Chatbot

Chatbot je počítačový softvér založený na simulácii reálnej konverzácie s človekom. Môže byť založený na prednastavených odpovediach, či niekoľkých príkazoch, na základe ktorých operuje,  alebo môže využívať AI a odpovedať komplexnejšie. Títo “konverzační roboti” dokážu naraz personalizovane komunikovať s tisíckami ľudí a odpovedať im na otázky.

Chatboty sa v praxi používajú pri zákazníckej podpore, v e-shopoch pri pomoci výberu produktov alebo pri správe úlohe. Avšak, majú aj populárnejšie využitie pre bežných ľudí pri plánovaním výletov, najvýhodnejších trás alebo len vyslovene na zábavné rozhovory.

Ako najpopulárnejší chatbot sa dá považovať ChatGPT, ktorý bol spustený na jeseň 2022 firmou OpenAI. Po registrácii je prístupný zadarmo pre každého a dokáže odpovedať na takmer akékoľvek otázky v každom jazyku.

Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.