Grafický softvér

Grafický softvér je súhrnné označenie pre programy, ktoré umožňujú pracovať s grafikou. S ich pomocou môžete vytvárať a editovať obrázky, grafiku pre weby alebo aj banery pre sociálne siete. Mnohé z nich dokážu tvoriť aj infografiky, čo je skvelá vec na vizualizáciu údajov.

Veľa grafických programov je platených, no existuje aj veľa takých, ktoré môžete používať aj bezplatne. Medzi najznámejšie platené programy patrí Photoshop, Adobe Ilustrator, CorelDRAW. Ďalšie bezplatné grafické tooly sú Canva, Gimp.

Photoshop je štandardne platený softvér. No existuje internetová služba Photopea, čo je vlastne bezplatný grafický program, takmer totožný s Photoshopom.

 

Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.