HTML

HTML (HyperText Markup Language) je značkovací jazyk, ktorý používajú weby. Popisuje hierarchickú štruktúru stránky, kde sú elementy závislé na sebe (napr. nadpis). Základný element sa označuje ako tag. Pri samotnej tvorbe webovej stránky sa jeho prvky používajú spolu s programovacími jazykmi ako PHP a JavaScript.

Title je tag. Na definovanie vizuálnej podoby tagov používame kaskádové štýly, skrátene CSS. Môžeme ich vkladať priamo do elementov alebo vytvoriť samostatný css dokument. Zvyčajný postup je tvorba samostatných CSS súborov s cieľom oddeliť vzhľad od štruktúry.Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.