M-commerce

M-commerce, preložené do slovenčiny ako mobilná komercia, označuje nakupovanie a predávanie produktov cez malé prenosné zariadenia ako smartfón alebo tablet. Ľudia tak majú prístup k online obchodom odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Takmer každý veľký obchod má vytvorenú vlastnú mobilnú aplikáciu, do ktorej sa zákazník prihlási, a tak získava členstvo a výhody spojené s tým. Ľudia, ktorí sú prihlásení tak môžu ľahšie nakupovať, pretože aplikácia si napríklad pamätá ich kartu.

M-commerce využívajú aj reštaurácie, poisťovne, banky, hotely či letecké spoločnosti, kde si zákazníci môžu rezervovať ich produkty. 

Vďaka beacon technológiám, ktoré m-commerce využíva, je možné vytvárať personalizované ponuky pre zákazníkov. Taktiež vďaka nim dokáže aplikácia poskytovať užívateľovi personalizované informácie pri vstupe do obchodu.

Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.