Verzovacie nástroje

Verzovacie nástroje sú programy alebo systémy navrhnuté na správu a sledovanie zmien v kóde, alebo iných súboroch počas vývoja softvéru. Tieto nástroje pomáhajú vývojárom a tímom udržiavať prehľad o zmenách v kóde, uľahčujú spoluprácu a umožňujú návrat k predchádzajúcim verziám projektu v prípade potreby. 

Používajú ich jednak ľudia, ktorí pracujú s programovacími jazykmi (PHP, JavaScript, Python), alebo aj IT testeri. Medzi verzovacie nástroje patrí evision Control System (RCS), Source Code Control System (SCCS) a The Librarian a GitHub.

GitHub, Inc. je platforma a cloudová služba na vývoj softvéru a kontrolu verzií pomocou Git, ktorá umožňuje vývojárom ukladať a spravovať ich kód, čo znamená, že sa dá používať ako verzovací nástroj.

Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.