CRM (Customer Relationship Management)

CRM znamená v preklade riadenie vzťahov so zákazníkmi, z anglického pojmu Customer Relationship Management. Pointou tohto podnikateľského prístupu je posun vzťahu so zákazníkom na dlhodobo udržateľnú dobrú úroveň, čo vedie k ich lojalite a spokojnosti.

Podľa štúdii v CRM handbooku, je ľahšie predať produkt existujúcemu zákazníkovi ako úplne novému. V rámci stratégie ponúka firma svojim lojálnym zákazníkom nadštardné služby, a tak vytvára viac personálny vzťah.

Ako nástroj pre CRM sa využívajú CRM softvéry, ktoré zjednodušujú správu a zber dát o zákazníkoch, automatizujú predaj a marketing, sledujú obchodné príležitosti a pomáhajú s plánovaním aktivít.

Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.