PyTorch

PyTorch je open-source knižnica pre strojové učenie a hlboké vzdelávanie. Je využívaná v aplikáciách, ako je  rozpoznávanie obrázkov a spracovanie jazyka. PyTorch vyniká využitím GPU a automatickou diferenciáciou v reverznom režime, čo umožňuje flexibilne meniť výpočtové grafy počas ich behu. Tento prístup je populárny pre rýchle experimentovanie a prototypovanie modelov, čo poskytuje možnosť ich pružnej úpravy pri tvorbe a testovaní.

PyTorch je napísaný v programovacom jazyku Python. Tento jazyk je pre väčšinu vývojárov ľahké sa naučiť a používať ho. Uprednostňujú ho vývojári  strojového učenia a dátoví vedci.

Napíšte nám svoj dotaz

Máte problém tykajúci sa danej témy a potrebujete k nemu riešenie? 

Čím konkrétnejšie nám opíšete svoju situáciu alebo potrebu, tým efektívnejšie Vám budeme môcť pomôcť. Tešíme sa na Vašu správu!

Naplánujme si stretnutie

Vyplňte tento formulár a získajte 30-minútové stretnutie.

    Data Strategy Session

    To thrive with your data, your people, processes, and technology must all be data-focused. This may sound daunting, but we can help you get there. Sign up to meet with one of our analytics experts who will review your data struggles and help map out steps to achieve data-driven decision making.

    Fill out this form to get a 30-minute Data Strategy Session with one of our analytics experts.